Догляд і реставрація

Хочете зберегти первозданний вигляд виробу з каменю, граніту або мармуру? Необхідна професійна реставрація? Компанія «Marble World» з радістю допоможе впоратися з найскладнішими завданнями.

Полірування

Надання первісному вигляду поверхні з кварциту, мармуру та граніту, видалення дрібних подряпин, які пошкодив бруд і пісок. Замовивши полірування в компанії «Marble World», Ви отримаєте блиск і чистоту виробу, ефект цільної, монолітної поверхні. Ми також можемо усунути помутніння мармуру, яке з’явилося через неправильно підібрані засоби для прибирання і непрофесійний догляд за виробом.

Кристалізація

Створення додаткового захисного шару з допомогою кристалізатора, що заповнює пори в виробі. Крім цього, камінь набуває натурального глибокого блиску, водонепроникність і кращі водовідштовхувальні властивості. Цей комплексний процес варто проводити час від часу для запобігання псування виробів із кварциту, граніту та мармуру.

[edsanimate_end] [edsanimate_start entry_animation_type= “fadeInDown” entry_delay= “0” entry_duration= “1.1” entry_timing= “linear” exit_animation_type= “” exit_delay= “” exit_duration= “” exit_timing= “” animation_repeat= “1” keep= “yes” animate_on= “scroll” scroll_offset= “75” custom_css_class= “”]

Видалення тріщин

Відбувається за допомогою шліфування. Для початку використовують грубий абразив, а потім затирають поверхню до отримання гладкої фактури. По закінченню робіт на виробі не видно місць з’єднання та переходів, поверхня виглядає єдиним цілим.

Усунення бухтіння мармуру

У випадку утворення порожнечі між мармуром і основою, ми здійснюємо її заповнення спеціальним розчином.

Пломбування мармуру

При виникненні дрібних вибоїн і сколів слід провести пломбування мармуру. Для цього використовують поліефірний клей. Щоб склад клею відповідав кольору каменю, ми ретельно підбираємо відтінок суміші і після висихання шліфуємо.

Склеювання пошкодженних деталей

За допомогою клею з’єднують фрагменти виробу, які відкололись. Склад суміші і її пігментація повністю відповідає кольору каменю, що реставрується. Після процедури реставрації жодних стиків або переходів не видно.×


×