Кухонні стільниці

Стільниці з кварциту, мармуру або граніту – кращий вибір для облаштування робочого простору на кухні. Ці робочі поверхні відрізняються практичністю, довговічністю і невибагливістю.

Продукти

Стільниці з кварциту

Один з кращих матеріалів, який об’єднує в собі високі експлуатаційні характеристики, довговічність, великий вибір кольорів і текстури.
Головні переваги стільниць з кварциту:

 • Стійкість до перепадів температури;
 • Міцність і практичність;
 • Прекрасні водовідштовхувальні якості;
 • Великий вибір кольорів;
 • Чудовий зовнішній вигляд.

Arrow
Arrow
ArrowArrow
Slider

Гранітні стільниці

Arrow
Arrow
ArrowArrow
Slider

Граніт об’єднує в собі такі якості, як міцність, невибагливість і практичність. За стільницями з граніту легко доглядати, періодично протираючи поверхню змоченою у воді ганчіркою.
Головні переваги стільниць з граніту::

 • Довговічність;
 • Доступна ціна;
 • Стійкість до перепадів температури;
 • Непогані водовідштовхувальні якості;
 • Простота в догляді.

Мармурові стільниці

Незважаючи на те, що мармур по таким якісним характеристикам, як міцність, твердість і водовідштовхувальні властивості дещо поступається граніту і кварциту, він користується великою популярністю. Переваги стільниць із мармуру:

 • Багатий зовнішній вигляд;
 • Великий вибір кольору і фактури, що дозволяє підібрати виріб в будь-якиого інтер’єру;
 • Унікальний малюнок кожної плити цього натурального каменю;
 • Стільниця легко піддається поліруванню і реставрації.

Arrow
Arrow
ArrowArrow
Slider

Варіанти плануваня кухонь

Компанія Marble World пропонує вигідні умови з виробництва, постачання та монтажу стільниць з кварциту, граніту чи мармуру. Ми можемо запропонувати кращі дизайнерські рішення для кухонь різного планування.

Однорядне, або лінійне

Класична схема робочої поверхні зі стільницею вздовж однієї стіни. Як правило, вона використовується в невеликих квартирах-студіях.

Дворядне, або паралельне

У випадку, коли кімната має велику площу чи є прохідною, доречним буде застосувати дворядне планування. Дві гранітні, мармурові чи кварцитні стільниці розміщуються паралельно одна до одної.

Кутове

Такий варіант планування – ідеальне рішення для невеликих приміщень, які мають квадратну форму. Кутові кухні з кварцевими стільницями практичні, гарні й ергономічні.

П-подібне

З цим дизайном робоча поверхня розміщується в кімнаті вздовж трьох стін, збільшуючи корисну площу. Єдиний недолік – важко облаштувати зону для обіднього столу.

Острівне

Якщо у Вас велика кухня, логічним варіантом буде доповнення класичних схем обіднім столом. Острівна кухня з натурального каменю створить атмосферу єдиного, гармонійного простору.

Напівострівне

Якщо площа приміщення не дозволяє використати острівний тип планування, його можна переробити, об’єднавши окремий елемент із робочою поверхнею.

Приклади робіт

ПРИКЛАД ОБЛАШТУВАННЯ НАПІВОСТРІВНОЇ КУХНІ З ВИКОРИСТАННЯМ КВАРЦЕВОЇ СТІЛЬНИЦІ

Колекція Quartzforms Basic Brown 530
Товщина: 20 мм.

ПРИКЛАД ОБЛАШТУВАННЯ ОСТРІВНОЇ КУХНІ З ВИКОРИСТАННЯМ ГРАНІТНОЇ СТІЛЬНИЦІ

Тип каменю: Граніт
Товщина: 30мм

Arrow
Arrow
ArrowArrow
Slider

Вибір стільниці для кухні

Стільниці для кухні

Стільниця – робоча поверхня столу і головний елемент сучасної кухні. До неї висуваються особливі вимоги, такі як міцність, здатність витримувати великі температурні перепади і довговічність. Серед великого різноманіття матеріалів, представлених на ринку, особливе місце займають граніт, кварцит і мармур.

Граніт і мармур – натуральні каміння, а ось кварцит – штучний. Кожен з них має свої переваги і недоліки, а вибір, як правило, залежить від індивідуальних переваг.

Кухонні стільниці з каменю, переваги

Розглянемо переваги стільниць з натурального і штучного каміння відштовхуючись від їх експлуатаційних характеристик. Таким чином можна виділити кілька головних пунктів:

 • Міцність і довговічність. Стільниця для кухні з кварциту, граніту або мармуру, при належному догляді буде служити і радувати довгі роки. Природно, що у кожного матеріалу є поріг міцності і трапляється так, що виріб надколюється або тріскається. Стільниці з каменю можна реставрувати і відновлювати. Особливо добре піддається реставрації мармур, потім граніт і кварцит.
 • Здатність витримувати високі температури. Граніт і кварцит лідирують в цій позиції. Стільниця для кухні з мармуру не любить різких перепадів температури.
 • Легкість у догляді. Робочі кухонні поверхні з каменю також вимагають догляду, особливо мармур. Він має пористу структуру, тому пролите вино або кава можуть залишити слід. Граніт, а особливо кварцит, з мінімальною кількістю пір, мають хороші водовідштовхувальні властивості.
 • Естетичні якості. Цей фактор є далеко не останнім критерієм під час вибору кухонної стільниці. Натуральний мармур має унікальний малюнок кожної плити, на відміну від штучного кварциту. Перевага останнього – великий вибір текстури і забарвлень.
 • Наявність стиків. Особливості монтажу кухонних стільниць передбачає наявність стикових з’єднань, особливо при встановленні масивних виробів. Мармур легко затирається, тому з’єднання не помітні. Граніт і кварцит навпаки, важко полірувати, тому стики помітні, хоч і не кидаються в очі.

З перерахованого вище можна зробити висновок, що кожен матеріал унікальний. Все залежить від індивідуальних переваг. Хочете практичну і довговічну стільницю для кухні – обирайте граніт або кварцит. Тим, хто любить благородні матеріали до душі прийде мармур.

Замовити стільницю для кухні

Наша компанія пропонує повний спектр послуг з виробництва стільниць для кухні та їх монтажу. Телефонуйте нам, для отримання вичерпної інформації або заповніть контактну форму. Будемо раді Вас чути!×


×