Стільниці з кварциту

Кварцит володіє високою міцністю і екологічністю. Він є одним з кращих матеріалів для виробництва стільниць для кухні та ванної.

Стільниці із кварциту, переваги

Довговічність і зносостійкість

Виріб не втрачає свій колір протягом багатьох років, довго не затирається. Кварцит – дуже міцний матеріал, він витримує великі навантаження.

Стійкість до температурних перепадів

Стільниця з кварциту витримує значні температурні перепади. Це дуже корисна властивість для кухонної робочої поверхні.

Хороші антибактеріальні властивості

На виробі з цього матеріалу не з’являються пліснява і бактерії, що дозволяє застосовувати його навіть в медичних установах.

Екологічність

Кварцит – екологічно чистий матеріал, без шкідливих і небезпечних домішок.

Великий асортимент

Цей камінь має багату палітру, що дозволяє підібрати колір і відтінок для будь-якого інтер’єру.

Легкість у догляді

За стільницею з кварциту дуже легко доглядати. Цей матеріал не боїться хімії. Для щоденного прибирання достатньо протирати виріб вологою ганчіркою.

Приклади робіт

Використання стільниці із кварциту для кутової кухні, а саме:

кварцит серії
CLASSIC, CL-105 TIFFANY GREY
;
Товщина стільниці: 20 мм.

Класичний дизайн виробу гармонує разом із білою базою та стіною "під цеглу".

На наступному слайді - процес монтажу.

Стільниця із кварциту
CLASSIC, CL-105 TIFFANY GREY
, яка вже встановлена на кухонну базу.

Всі деталі ідеально підігнані одна до одної, а також стики добре оброблені. На кутах не видно слідів з'єднання.

Технологія безшовного з'єднання дозволяє отримати монолітну поверхню, без видимих переходів, однакової яскравості та текстури.

Товщина стільниці з кварциту серії
CLASSIC, CL-105 TIFFANY GREY
, становить 20мм.

Для цього матеріалу, така товщина - оптимальний баланс між елегантним виглядом і міцністю.

Робоча поверхня має глибину в 600 мм, чого цілком достатньо для кухні середнього розміру.

Arrow
Arrow
ArrowArrow
Slider

Вас може зацікавити

Кухонні стільниці

Створіть неповторний інтер’єр на своїй1 кухні з практичним та гарним натуральним каменем.

Стільниці для ванної

Для ванної кімнати обирайте безпечний, водовідштовхуючий та екологічний кварцит чи граніт.

Стільниці з кварциту – найкращий вибір для кухні чи ванної

Стільниці з кварциту

Вироби з кварциту для кухні та ванної користуються великим попитом у покупців. На відміну від таких каменів, як мармур, граніт або акрил – кварцит має безліч переваг, які обов’язково оцінить користувач.

Кварцит -композитний матеріал, який отримують в процесі виробництва. Частка кварцового каменю в ньому становить до 95%, решта – це пігментні добавки та смоли. Такий склад, а також високотехнологічне виробництво, дозволили отримати матеріал, який по твердості перевершує граніт, а по красі – мармур.

Переваги стільниці з кварциту

За показником «ціна-якість» ми виділяємо саме цей матеріал. Він відмінно проявляє себе як повноцінна робоча поверхня на кухні, постійно контактуючи під час приготування їжі з гострими предметами, гарячим посудом і водою. Виділимо основні переваги стільниць з кварциту:

  • Практичність. Стільниця з кварциту дуже надійна, при правильному догляді і експлуатації буде служити Вам довгі роки.
  • Естетика. Незважаючи на те, що це не натуральний, а штучний камінь, виріб має дуже презентабельний вигляд. Плюс до всього, Ви отримуєте великий вибір кольорів, що дозволить правильно поєднати стільницю з іншими, вже наявними, елементами інтер’єру.
  • Стійкість до перепадів температур. Це матеріал може витримати короткочасне вплив високих температур, що жодним чином не відобразиться на його зовнішньому вигляді та інших експлуатаційних характеристиках.
  • Прекрасні вологовідштовхувальні властивості. Особливості виробництва цього матеріалу мінімізує кількість пор, що не дозволяє рідини вбиратися і накопичуватися. У свою чергу, це попереджає розвиток шкідливих організмів та цвілі.
  • Легкість у догляді. Щоб стільниця з кварциту завжди виглядала ідеально, її час від часу слід протирати теплою водою з милом.

Варто сказати також пару слів про недоліки стільниці з кварциту. Справа в тому, що вона важко піддається поліруванню і реставрації. З іншого боку, така процедура необхідно вкрай рідко, адже стільниця має гарний опір до подряпин і порізів. До того ж, послугу з полірування виробів з кварциту Ви можете замовити у наших фахівців.

Стільниці з кварциту від Marble World

Вартість стільниць з даного каменю виправдовує себе, навіть в порівнянні з благородним мармуром і практичним гранітом. Якщо сумніваєтеся у виборі матеріалу для стільниці – телефонуйте нам. Ми надаємо вичерпну інформацію по наявності, терміну виконання замовлення і вартості.

Якщо займаєтеся пошуком стільниці для кухні, ресторану, бару чи офісу – звертайтеся. Ми маємо великий досвід виробництва і монтажу виробів будь-якої складності. Крім того, пропонуємо постійні акції і знижки на стільниці з кварциту!×


×